Dārza iela 5 (2.stāvā), Alūksne apkartpasaulei@inbox.lv mob.: +371 26384535, tālr.: +371 64321137

FILIPĪNAS. MALAJAS ARHIPELĀGA SNIEGBALTĀS SALAS 15 DIENAS!

Philippines - What you need to know before you go - Go Guides

FILIPĪNAS – GARANTĒTS BRAUCIENS!

18.10. – 01.11.2024. – 1798 Eur/pers.

 

Ceļojuma cenā iekļauts:

Bagāža: svars līdz 23 kg
Rokas bagāža, kas nav smagāka par 8 kg
Lidojums Rīga – Sebu – Rīga (ar pārsēšanos Stambulā)
11 naktis 3* viesnīcās ar 10 brokastīm
Grupas vadītāja pakalpojumi
Ekskursijas brauciens uz Aginid ūdenskritumu
Apskates ekskursija salā Sebu
Ekskursija Boholas salā
Transporta apkalpošana

TŪRES PILNĀ PROGRAMMA:

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu laiku lūgums skatīties mūsu mājaslapas sadaļā „Izbraukšanas grafiks” 2-3 dienas pirms lidojuma.

Lidojums Rīga – Stambulā.

2. DIENA

Lidojums Stambulā – Sebu.

3. DIENA

Cebu | Travel GuideIerašanās Sebu salā.

Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās. Atpūta.

Apskates ekskursija Sebu salā (pusdienas ekskursijas laikā tiek apmaksātas atsevišķi 15 €).

Ekskursijas laikā apskatīsim Maktan Šrain memoriālu, kura teritorijā notika cīņa starp Magelāna cilvēkiem un vietējo cilti. Šajā cīņā Magelāns ir kritis no cilts vadoņa, Lapu Lapu, rokas.

Ekskursijas laikā redzēsim Sanpedro fortu, kas tika uzstādīts 1565. gadā kā pirmā spāņu apmešanās vieta, kuru vēlāk nostiprināja ar akmeņiem un koraļļiem. Tā teritorijā atrodas neliela, taču ļoti interesanta gleznu galerija, kas veltīta spāņu ienākšanai Filipīnās un to iekārošanai.

Tālāk mēs apskatīsim Santo Ninjo baziliku un Magelāna krustu. Bazilika ir uzcelta vadoņa mājas vietā, kas pirmais Filipīnās pieņēmis kristietību. Magelāna krusts – pirmais Filipīnās uzstādītais krusts, no kurienes sākas katoļu kristietības izplatīšanās šajā valstī. Un, protams, Santo Ninjo statuete, kuru atvedis Magelāns, un tās oriģināls joprojām tiek uzglabāts bazilikā. Vietējie iedzīvotāji stājas rindā, lai palūgtu palīdzību.

Tālāk dosimies kalnā blakus Sebu pilsētai, no kurienes paveras skaists skats uz pilsētu. Brīvs laiks. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Aguinid Falls In Samboan Cebu: A Complete GuideBrokastis.Ekskursijas braucienu uz Aginid ūdenskritumu ar iespēju nopeldēties jūrā ar haizivīm (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~14 €)

Dosimies salas dienvidos, lai novērotu lielas un labsirdīgas vaļhaizivis. Vaļhaizivis ir nekaitīgas, tās ēd zivis un planktonu. Haizivs var sasniegt līdz pat 12 m. Neaizmirstamas emocijas sniedz pelde ar haizivīm.

Tālāk dosimies uz Aginid ūdenskritumu.

Pa ceļam pieturvieta, lai paēstu pusdienas, kur Jums būs iespēja nobaudīt vietējos ēdienus, svaigas jūras veltes (papildu maksa ~17 €).

Aginid ūdenskritums: tā ir unikāla vieta, kur var iziet 5 ūdenskrituma pakāpienus tieši pa ūdeni, baudot eksotiskas džungļu ainavas apkārt. Lai būtu ērti kāpt augšā, akmeņos ir dobumi kājām (akmeņi nav slideni).

Aginid ūdenskrituma augšpusē Jums būs iespēja palutināt sevi ar dabas SPA: uzklāt uz ķermeņa atjaunojošos mālus, iemērcēt pēdas ūdenī, mazām zivtiņām tīrot Jūsu pēdu ādu. Paši drosmīgākie varēs ielekt lagūnā.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

6. DIENA

A Guide to Island Hopping in BoholBrokastis. Došanās uz ostu (~06:30). Pārcelšanās ar prāmi uz Boholas salu (papildu maksa ~41,50 €).

Ekskursija Boholas salā

Ekskursijas laikā ieraudzīsim slavenos šokolādes pakalnus, kas ietilpst UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Vairāk nekā 1200 pakalni līdzenumā, kas atgādina konfektes. Tālāk apmeklēsim taureņu dārzu, kur dzīvo virkne taureņu sugu, bet mūsu gids pastāstīs interesantākus faktus par šiem kukaiņiem. Šīs vietas rozīnīte – fotogrāfija lēcienā ar taureņu spārniem.

Ekskursijas laikā iepazīsim arī vismazākos primātus pasaulē, kuriem ir ļoti gari pirksti. Un atkal mūsu gids pastāstīs par to, kas tie tādi ir, kāpēc viņiem ir tik lielas acis un kā tie var grozīt galvu uz visiem 360°C.

Pusdienas brauciena laikā (tiek apmaksātas papildus 20 eiro). Pusdienas tiks klātas Lobokas upes peldošajā restorānā. Tā ir vistīrākā Filipīnu upe. Pie ,,zviedru galda,, nogaršosiet slavenākos un iecienītākos filipīniešu ēdienus. Kamēr jūs baudīsiet ēdienu, peldošais restorāns dosies augšup pa upi līdz Aču cilts apmetnei. Cilts parādīs jums savas nacionālās dejas un tērpus no tālās pagātnes. Noteikti ņemiet līdzi fotoaparātu, lai iemūžinātu šos brīžus atmiņai!

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz ostu. Pārcelšanās ar prāmi uz Bantajanas salu (papildu maksa 7€).

Iekārtošanās viesnīcā.

Atpūta pie jūras.

Bantajana – tā ir neliela sala Sebu salas ziemeļrietumos. Šeit ir tīras un skaistas pludmales, dzidrs ūdens, salīdzinoši zemas cenas vietējos veikalos un restorānos, kā arī nav tūristu pūļu. Šis kūrorts ir paredzēts nesteidzīgai un mierīgai atpūtai.

8. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

9. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

10. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

11. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

12. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

13. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz lidostu.

14. DIENA

Lidojums Sebu – Stambulā

Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

15. DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu.

Lidojums Stambulā – Rīga

Ierašanās Rīgā.

The best Philippines islands: a local's guide to the 10 prettiest islands | CN Traveller

Vēlos saņemt personalizētu piedāvājumu savā e-pastā:

Nosūtiet man labākos ceļojumu piedāvājumus

 

! Mūsu prioritāte – individuāla pieeja katram klientam !