Dārza iela 5 (2.stāvā), Alūksne apkartpasaulei@inbox.lv mob.: +371 26384535, tālr.: +371 64321137

Ar autobusu

Kolektīviem un draugu grupām piedāvājam, jūsu izvēlētajā datumā:

          Pečori – Izborska – Pleskava – Puškina kalni – Novgoroda

1.diena. Agri no rīta izbraucam no Alūksnes, Gulbenes, Balviem vai

citas norunātās vietas. Ekskursijas sākums – Pečoros. Apmeklējam ievērojamāko XV gs. pilsētas celtni – Sv. Uspenskas vīriešu klosteri ar 11 dievnamiem, ar nekropoli, kurā apglabāti gan vienkārši zemnieki un mūki, gan slavenu dzimtu pārstāvji (tautā saukta Pečoras Lavra).

Pēc tam mūs sagaida viena no vecākajām Krievijas pilsētām Izborska,tā ir vecāka gan par Maskavu, gan Pleskavu. Ir pagājuši gadsimti, taču Izborskā vēl ir saglabājies vēstures liecinieks – Izborskas cietoksnis. Šeit tika uzņemta 80.gados populārā A.Tarkovska filma “Andrejs Rubļovs”.

2.diena. Pleskava. Pilsētas apskates ekskursija: Pleskavas Kremlis, apmeklējam Kremļa teritorijā esošo Sv. Trīsvienības katedrāli – galveno Pleskavas katedrāli, un citus vēsturiskus XIII un XV gs. objektus (A. Ņevska un kņazienes Olgas stāsti).

3.diena. Izbraucam uz Puškina kalniem. Ekskursija PuŠkina kalnu muzejrezervātā: Mihailovskas un Trigorskas muižas, pastaiga pa rezervāta parkiem, apmeklēsim Sv. Gorskas klosteri, kur apglabāts dzejnieks Aleksandrs Puškins.

4.diena. Izbraukšana uz Dižo Novgorodu.Iepazīšanās ar Novgorodu. Ekskursija, kuras laikā mēs apskatīsim Novgorodas cietoksni – kremli, Sofijas katedrāli – Bizantijas meistaru būvēto Krievijas vissenāko akmens celtni, Šķautņu palātu. Unikālaispiemineklis „Krievijas 1000-gadei” – Krievijas vēstures enciklopēdija, kas veidota no bronzas. Jaroslavovo dvoriče un tirgus laukums. Novgorodas baznīcas, koka arhitektūras muzeja apmeklējums, kurš Jūs iepazīstinās ar krievu senatni, tā laika dzīvesveidu, tautas amatniecību un daiļradi. Izbraukšana mājup.Vēlu vakarā atgriešanās mājās.

Ekskursijas cena: 210 Eur (grupai ne mazāk kā 30 cilv.)

Cenā iekļauts:

* autobuss atbilstoši grupas lielumam,

* 3 naktis viesnīcā

* 3 brokastis, 4 pusdienas, 3 vakariņas

* gids-grupas vadītājs

* Krievijas vīza !