Dārza iela 5 (2.stāvā), Alūksne apkartpasaulei@inbox.lv mob.: +371 26384535, tālr.: +371 64321137

ACTEKU UN MAIJU NOSLĒPUMI – 15.DIENAS

Chichen Itza | Mexico | Mayan Ruins | Archaeological Site

MEKSIKA – ACTEKU UN MAIJU NOSLĒPUMI

15. DIENAS 

 

04.12. – 18.12.2023. – 1898 Eur

 

Cenā iekļauts:

Lidojums Rīga – Stambula – Kankūna – Stambula – Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg
12 naktis 3 * ar brokastīm (divvietīga izvietošana) pēc fortūnas sistēmas
Grupas vadītāja pakalpojumi
Transporta pakalpojumi
Nododamā bagāža līdz 30 kg
Ekskursiju brauciens “Tulums – Kobi – IK-Ķils – Čičen-Ica”
Ekskursiju brauciens “Ria-Lagartos – rozā ezeri – Senote – Vaļjadolida”
Ekskursiju brauciens “Kontoja sala un Sieviešu sala” + OBLIGĀTA PIEMAKSA biļete kuģītim (50.00€)

Papildus iespējams iegādāties:

Ekskursija pa Stambulu 35.00
Transfērs uz Stambulas centru 25.00
Ekskursijas brauciens uz Xcaret izklaides parku no 170.00
OBLIGĀTA PIEMAKSA biļete kuģītim “Kontoja sala un Sieviešu sala” 50.00

 

ŠOBRĪD UZ MEKSIKU VAR DOTIES BRĪVI. TESTI UN SERTIFIKĀTI NAV NEPIECIEŠAMI, KĀ ARĪ NETIEK PRASĪTA PAŠIZOLĀCIJA.PIRMS LIDOJUMA, JĀAIZPILDA TIEŠSAISTES FORMA PAR VESELĪBU

*Gadījumos, kad starp avioreisiem gaidīšanas laiks pārsniedz 12 stundas, Stambulā tiek nodrošināta izmitināšana tranzīta viesnīca. Brokastis tranzīta viesnīcā tiek nodrošinātas gadījumos, ja transfērs uz lidostu nav agrāks par plkst. 8:00 no rīta.

1.DIENA

Lidojums Rīgas – Stambula Turkish airlines.  Pēc vēlēšanās ekskursija Stambulā (papildu maksa: 35 €) vai transfērs uz Stambulas centru (piemaksa 25 €)

2.DIENA

Lidojums Stambula -Kankuna. Transfērs uz viesnīcu. Izvietošana viesnīcā, atpūta.

Kankuna ierindojas pasaules labāko kūrortu TOP pieciniekā. Baltas smilšu pludmales, tirkīzzils ūdens. Visām Kankunas sabiedriskajām pludmalēm ir brīva piekļuve. Atpūta ir piemērota visai ģimenei.

3.DIENA

Brīva diena, atpūta pie jūras.

4.DIENA

10 Best Things to Do in Tulum - What is Tulum Most Famous For? – Go GuidesTulum–Koba–IK-Ķil–Čičen-Ica.

Iepazīšanās ar unikālo valsti. Izbraucam uz visu dienu, ieteicams paņemt līdzis sauļošanās krēmu, ērtus apavus, peldkostīmu.

Sāksim mūsu ekskursiju ar senās pilsētas drupu apmeklējumu Tulumā, tālāk turpināsim iepazīt maiju vēsturi Kobas pilsētas drupās. Tieši šeit atrodas visaugstākā Jukatanas pussalas piramīda, tās augstums sasniedz 42 metri. Tiem, kas uzkāps piramīdas virsotnē, pavērsies satriecošs skats uz džungļiem, tas pārsteigs pat pašus pieredzējušākos ceļotājus.

Tālāk dodamies uz Ik-Kileko-arheoloģisko parku. Meksika ir vienīgā valsts pasaulē, kura var lepoties ar senotēm – pazemes karsta ezeriem ar kristāla tīru ūdeni. Būs arī iespēja izpeldēties šajā unikālajā vietā.

Pēc vēlēšanās iespēja ieturēt pusdienas(par piemaksu)18 Best Things to do in Tulum, Mexico (with Map) - Touropia

Dienas noslēgumā apmeklēsim slaveno Čičen-Icu, vienu no pasaules brīnumiem. Uz doto brīdī tā ir vislielākā, atjaunotā maiju pilsēta.

Čičen -Icas piramīda, pasaulē ir slavena ar savu konstrukciju: piramīdas puses ir precīzi vērstas uz četrām debess pusēm. Deviņi līmeņi katrā pusē, kas sadalīti ar kāpnēm, kuras veido maiju kalendārā gada astoņpadsmit mēnešus, savukārt kāpņu posmu skaita summa dod 365 dienu skaitu gadā.

Atgriešanās viesnīcā.

5.DIENA

Brīva diena, atpūta pie jūras.

6.DIENA

Brīva diena, atpūta pie jūras.

7.DIENAYucatán - Río Lagartos y Las Coloradas | Yucatán.Travel

Ria-Lagartos–rozā ezeri–Senote–Vaļjadolida

Mēs turpināsim iepazīties ar Meksiku. Un šoreiz mēs dosimies uz slavenajiem rozā ezeriem

Ria—Lagartosas rezervātā. Pateicoties augstai sāls un minerālu koncentrācijai, ūdens ir iekrāsojies koši sārtā krāsā. Pēc ķīmiskā sastāva, ezera ūdens tuvu līdzīgs Nāves jūras ūdeņiem. Šeit mums būs iespēja vērot flamingo barus, Kaimanu krokodilus un citus rezervāta iemītniekus, kā arī meklēsim veiksmes simbolu – “jūras prusaku”.

Swimming in Underground Caves of Tulum – Experience Chasers Travel AgencyVēlāk dosimies uz Ubiku. Izpeldēsimies pazemes alas karsta ezera dzidrajos ūdeņos.

Pēc vēlēšanās iespēja ieturēt pusdienas (par piemaksu)

Piesātinātās dienas noslēgumā apmeklēsim Valjadolidu – viduslaiku pilsētu. Pilsētas atmosfēra mūs pārcels uz viduslaiku Spāniju. Vaļjadolidas arhitektūra un atmosfēra apbur katru tās viesi. Šaurās ieliņas, klosteris, katedrāle un pils veido netipisku Meksiku tēlu.

Atgriešanās viesnīcā.

8.DIENA

Brīva diena, atpūta pie jūras.

9.DIENA

Mūs sagaida aizraujošs izbrauciens ar katamarānu pa jūru, kura laikā apmeklēsim skaistākās un slavenākās Karību jūras salas – Kontoja salu un Sieviešu salu, kuras atrodas pretī Kankunai.Sea Turtle Research

Kontojas salas smilšu pludmales ir iecienījušas četras, patreiz uz izmiršanas robežas esošas bruņurupuču sugas. Katru gadu bruņurupuči dodas uz šejieni, lai dotu dzīvību nākamajām paaudzēm – salas smiltīs tiek dētas un glabātas olas.Kontojas sala ir arī putnu iemīļota. Tās teritorijā ligzdo vairāk nekā 150 jūrasputnu sugas. Pēc vēlēšanās iespēja ieturēt pusdienas(par piemaksu)

Tālāk dosimies apciemot Sieviešusalu (Isla Muhēres), kur atvilksim elpu un atpūtīsimies.Tie, kas vēlēsies varēs pastaigāties pa veikaliem, lai veiktu nepieciešamos pirkumus.  Atgriešanās viesnīcā.

10.DIENA

Brīva diena, atpūta pie jūras.

11.DIENA

Xcaret Riviera Maya Xcaret Mexico

Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Xcaret izklaides parku (slavenākais eko-arheoloģiskais izklaides parks Meksikā, maiju rivjērā. Xcaret parks piedāvā iepazīt Meksikāņu kultūru vairāk kā 50 dažādās atrakcijās. Šeit apskatāmi gan milzu koraļļu rifa akvāriji, pazemes upes, ala ar sikspārņiem, eksotiski putni, salas ar jaguāriem, pērtiķiem un bruņurupučiem, tauriņu paviljons, gan arī tematiski šovi, kas attēlo seno maiju un acteku dzīvi un tradīcijas. Aplūkosiet maiju ciemu ar arhioloģiskajiem pieminekļiem, un paciemosieties sēņu audzētavā. Jūs sagaidīs ceļojums Rio-del-Paris, atpūta pie līča dabas baseiniem. Aizraujoša pastaiga līdz Svētā Franciska kapelai un maģiskajam Vitrāžu laukumam,kur varēsiet aplūkot kā gaismas spēle iekrāso debesis visās varavīksnes krāsās Dienas noslēgumā īpašs pasākums -meksikāņu rodeo “Čarreāde”.
Atgriešanās viesnīcā

12.DIENA

Brīva diena, atpūta pie jūras

13.DIENA

Brīvdiena, atpūta pie jūras.

14.DIENA

Numuru atbrīvošana. Transfērs uz lidostu.  Izlidošana no Kankūnas lidostas.

15.DIENA

Ierašanās Stambulā, izlidošana uz Rīgu.

*

Latvijas Republikas nepilsoņiem Meksikas apmeklējumam vīza nav nepieciešama.

Sakarā ar to, ka Latvijas Republikas pilsoņa pase nepierāda, ka persona ir Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs, tādēļ Latvijas nepilsonim, kurš vēlas ceļot uz Meksiku bez vīzas, jābūt oficiālai izziņai no Latvijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP), kas apliecina viņa pastāvīgo dzīves vietu

Latvijā. Šī izziņa jābūt tulkota angļu valodā un jābūt apstiprinātai Apostille (Apostille – starptautiskā standartizētā veidlapa par dokumenta likumību citu valstu teritorijā, kas atzīst šādu legalizācijas formu. Spiedogs “Apostille ” tiek likts tikai uz valsts parauga dokumentu oriģināliem)

Vēlos saņemt personalizētu piedāvājumu savā e-pastā:

 

! Mūsu prioritāte – individuālā pieeja katram klientam !