Dārza iela 5 (2.stāvā), Alūksne apkartpasaulei@inbox.lv mob.: +371 26384535, tālr.: +371 64321137

MALAIZIJA! AR PLUDMALES ATPŪTU SKAISTAJĀ LANGKAWI SALĀ (14 DIENAS)

Langkawi Island: A 2022 Mini Guide To The Jewel Of Malaysia!

EKSOTISKĀ MALAIZIJA!

MALAIZIJA AR PLUDMALES ATPŪTU SKAISTAJĀ LANGKAWI SALĀ (15 DIENAS)

Īpašais piedāvājums ar 300 Eur atlaidi, no 1698 Eur uz 1398 Eur

05.10. – 19.10. -1398 Eur/pers.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

= Lidojums Rīga – Singapūra – Rīga
= Rokas bagāža līdz 8 kg
= Bagāža: līdz 30 kg.Pievēršam Jūsu uzmanību, ka iekšējais lidojums Kualalumpūra-Langkawi – atļautais bagāža svars – līdz 15 kg.
= 11 naktis 3* viesnīcās ar brokastīm
= Grupas vadītāja pakalpojumi
= Ekskursija Langkawi salā  
= Apskates ekskursija Kualalumpūrā  
= Apskates ekskursija Singapūrā  
= Transporta apkalpošana

PAPILDUS VARAT IEGĀDĀTIES:

Ekskursija  pa salām 69.00€
Batu alu un ekskursija uz Kuala Selangor 75.00€
Tūre “Kilim rezervāts un mangroves džungļi” 69.00€

 

Pilna ceļojuma programma:

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga – Kualalumpura (Malaizija) ar pārsēšanos

2. DIENA

Ierašanās Kualalumpurā .Transfērs uz viesnīcu (pēc vēlēšanās, papildus maksa) .Izmitināšana 3*viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Autobusu/ gājēju ekskursija Kualalumpurā (pēc vēlēšanās, papildus maksa) Apskates ekskursija laikā Jūs ne tikai iepazīsiet Kualalumpuru visas tās krāšņumā, bet arī uzzināsiet Malaizijas finansiālās labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīsieties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēži – ar vietējās virtuves delikatesēm.

Mošejas, debesskrāpji, TV tornis, neiedomājams cilvēku skaits no visām pasaules malām. Kualalumpura ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties. Transfērs uz lidostu (pēc vēlēšanās, papildus maksa) Ceļš uz Langkavi – iekšējais pārlidojums Kualalumpura-Langkavi-Kualalumpura (Rokas bagāža līdz 7 kg ,izmēri: 56 x 36 x 23 cm + Nododāma bagāža līdz 15 kg 119 x 81x 119 cm). Transfērs uz viesnīcu (pēc vēlēšanās, papildus maksa) Izmitināšana 3*viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursija Langkavi salā (pēc vēlēšanās, papildus maksa) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes: krokodilu ferma 45 ringgīti, augļu dārzs 30 ringgīti. ~ 40 €) Tālāk mēs dosimies uz vienu no lielākajām pasaulē un vislielāko krokodilu fermu Malaizijā. Noteikti iebrauksim augļu fermā un nobaudīsim svaigus, tikko plūktus no zariem augļus. Ekskursijas pēdējais pieturas punkts – Kuah pilsētiņā, tās galvenajā laukumā, kur atrodas svarīgākais apskates objekts – salas simbols, ērgļa statuja. Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Brīva diena. Atpūta pie jūras.

6. DIENA

Brokastis. Brīva diena. Atpūta pie jūras.

7. DIENA

Brokastis. Brīva diena. Atpūta pie jūras.

8. DIENA

Brokastis. Brīva diena. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē piedāvājam tūri “Kilim rezervāts un mangroves džungļi” (pēc vēlēšanās, papildu maksa)
Mangroves džungļi ir visiespaidīgākā vieta Kilim rezervātā. Unikāla ekosistēma bēguma laikā demonstrē klātesošajiem atsegtās saknes, kurās meklējot ēdienu, rakņājas pērtiķi un citi dzīvnieki. Ceļojuma laikā notiks pērtiķu un ērgļu barošana, vērojot dzīvniekus tiem raksturīgā dzīvesvietā. Tālāk ar laivām dosimies uz senajām alām un pēc pusdienām (par papildus maksu), apstāsimies savvaļas pludmalē, kur varēs no sirds izpeldēties (papildus tiek apmaksāts: laiva: 350 ringgīti līdz 7 cilvēkiem + 20 ringgīti dzeramnaudu kapteinim (~ 80 €)), ieejas biļetes: 2 ringgīti, laternas 1 ringgīts, barība pērtiķiem 5 ringgīti (~ 2 -3 €). Pusdienas 35 ringgīts (~ 8 €). Atgriešanās viesnīcā.

9. DIENA

Brokastis. Brīva diena. Atpūta pie jūras.

10. DIENA

Brokastis. Brīva diena. Atpūta pie jūras.

11. DIENA

Brokastis. Brīva diena. Atpūta pie jūras.

12. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu (pēc vēlēšanās, papildus maksa) .Iekšējais pārlidojums Langkavi-Kualalumpura (Rokas bagāža līdz 7 kg ,izmēri: 56 x 36 x 23 cm + Nododāma bagāža līdz 15 kg 119 x 81x 119 cm). Transfērs uz viesnīcu (pēc izvēles, par papildmaksu) Iekārtošanās 3*viesnīcā. Dienas otrajā pusē piedāvājam ekskursijas braucienu uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermu un pērtiķu kalnu (pēc izvēles, par papildmaksu) (papildus tiek apmaksāts: ieejas biļete un brauciens ar laivu uz jāņtārpiņu fermu: 100 ringgīti līdz 4 cilvēkiem (~ 22 €)), barība pērtiķiem 10 ringgīti par iepakojumu (~ 2 -3 €). Pusdienas 38 ringgīti (~ 8 -9 €).

Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur, Malakas jūras šauruma krastā, atrodas skaistais Bukit Melavati dabas rezervāts. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā. Mūsu ekskursijas nobeigumā apmeklēsim jāņtārpiņu fermu. Kā arī mūs sagaida raftings pa Kuala Selangor upi, kur gar tās krastu augošajos krūmos, vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats.

Atgriešanās viesnīcā.

13. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Brīvs laiks Kualalumpuras pilsētā .Transfērs uz lidostu (pēc izvēles, par papildmaksu) Lidojums Kualalumpūra (Malaizija) – Rīga ar pārsēšanos

14. DIENA

Ierašanās Rīgā.

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 350.00€

APMAKSA UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Tūristu nodoklis Kualalumpuras viesnīcā – 5 RM (~ 1,1 $) viena persona/par nakti
Tūristu nodoklis Langkavi viesnīcā – 1 € viena persona/par nakti

Vēlos saņemt personalizētu piedāvājumu savā e-pastā:

 

Tel: 26384535 Inese

! Mūsu prioritāte – individuālā pieeja katram klientam !