Dārza iela 5 (2.stāvā), Alūksne apkartpasaulei@inbox.lv mob.: +371 26384535, tālr.: +371 64321137

SINGAPŪRA-MALAIZIJA AR PLUDMALES ATPŪTU LANGKAVI SALĀ! GARANTĒTS!

Langkawi Island: A 2022 Mini Guide To The Jewel Of Malaysia!

EKSOTISKĀ MALAIZIJA!

21.02. – 05.03.2024. –1648 Eur/pers.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

Lidojums Rīga – Singapūra – Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg
Bagāža: līdz 23 kg.Pievēršam Jūsu uzmanību, ka iekšējais lidojums Kualalumpūra – Langkawi – atļautais bagāža svars – līdz 15 kg.
11 naktis 3* viesnīcās ar brokastīm
Pasažieru nodevas
Apskates ekskursija Singapūrā
Transporta apkalpošana
Ekskursija Langkawi salā
Apskates ekskursija Kualalumpūrā

PAPILDUS JUMS IR IESPĒJA IEGĀDĀTIES:

Kilim rezervāts un Mangroves džungļi             69.00€

Ekskursiju pa salām                                             69.00€

Vakara ekskursiju pa Singapūru                        35.00€

Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor        75.00€

 

Pilna ceļojuma programma:

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums Rīga -Singapūra.

2. DIENA

Ielidošana Singapūrā. Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

Pēc vēlēšanās piedāvājam vakara ekskursiju pa Singapūru (piemaksa 35 €).

3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Autobusu/ gājēju ekskursija Singapūrā.

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Brīvs laiks.

Brauciens uz Kualalumpūru (Malaizija)

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

4. DIENA

Brokastis.

Autobusu/ gājēju ekskursija Kualalumpūrā.

Apskates ekskursija ļaus ne tikai iepazīt Kualalumpūru visā tā krāšņumā, bet arī atklāt Malaizijas finanšu labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēžiem – ar vietējās virtuves delikatesēm.

Mošejas, debesskrāpji, gigantiskie torņi, TV tornis, neiedomājams skaits cilvēku no visām pasaules malām. Kualalumpūra ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties.

Brīvs laiks.

Tālāk piedāvājam doties uz Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā (papildu maksa 75€, brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala – atsevišķa samaksa).

Batu alas – Malaizijā atrodas vislielākās alas pasaulē (dažās alās brīvi var lidot helihopteri). Jums ir unikāla iespēja apskatīt vienu no tām – skaistākais dabas piemineklis – Batukeivs. Alā atrodas hinduistu templis un vairākas saimes savvaļas pērtiķu.

Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur atrodas skaists Bukit Melavati dabas rezervāts Malakas jūras šauruma krastā. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā.

Par cienīgu mūsu ekskursijas nobeigumu kļūs neaizmirstams skats jāņtārpiņu fermā. Jūs gaida raftings pa Kuala Selangor upi, gar kuru krūmos vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Langkawi – iekšējais pārlidojums Kualalumpūra-Langkawi-Kualalumpūra ~ 80€ / 1 personai (ar bagāžu) – obligāti tiek apmaksāts

Langkavi ir galvenā arhipelāga sala ar tādu pašu nosaukumu. Sala ir slavena ar savām baltu smilšu pludmalēm, lieliskām dabas ainavām un tīro jūru. Sala atrodas ekvatoriāla klimata zonā, un visa gada garumā te ir saulaini un karsti (vidējā gaisa temperatūra ir +28, vidējā ūdens temperatūra ir +26). Salā ir neskartās savvaļas dabas ainavas, noslēpumainās alas. Salā mīt ērgļi, kuriem ir ķieģeļu krāsas spārni. Ērgli uzskata par oficiālo šīs salas simbolu.

Ierašanās salā. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

6. DIENA

Brokastis.

Ekskursija Langkawi salā (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes: trošu ceļš 85 ringgīti, piekaramais tilts 20 ringgīti, krokodilu ferma 45 ringgīti, augļu dārzs 30 ringgīti.)

Redzēsim salu no putna lidojuma augstuma, paceļoties ar vagoniņu. Adrenalīna notis atbalsosies jūsos, kad iesiet pa slaveno tiltu, kas stāv uz viena balsta. Skats no skatu laukuma ar 360° aizrauj elpu! Tirkīzs ūdens, pludmales, blakus esošās salas un augstums. Pēc tam dosimies uz vienu no skaistākajiem Malaizijas ūdenskritumiem – Temurun. Tad mūs gaida vislielākā krokodilu ferma Malaizijā un viena no lielākajām pasaulē. Obligāti iebrauksim augļu fermā un nobaudīsim svaigos augļos tieši no zariem. Nobeigumā iebrauksim arī Kuah pilsētiņā – galvenajā salas laukumā, kur atrodas svarīgākais apskates objekts – salas simbols, ērgļa statuja. Tieši viņu redz visi jaunatbraukušie salas viesi. Ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi (~40€).

Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

Pēc izvēles piedāvājam ekskursiju pa salām (papildus maksa 69 €. Cenā iekļauta pieeja ezeram, brauciens ar laivu, pusdienas – bārbekjū. Ekskursija notiek, ja piesakās vismaz 20 dalībnieka). Langkavi arhipelāga centrā atodas Pulau Dajang Bunting sala, saukta par “Grūtnieces jaunavas salu”. Uz tās atrodas gleznains, debeszils ezers, kuru ieskauj klintis un džungļi. Sala savu nosaukumu ieguvusi, pateicoties savai kontūrai, kas atgādina uz muguras gulošu grūtnieci. Ezerā ūdens ir īpašs, jo veidojas, satekot tajā avotiem un lietusūdenim. Tālāk dosimies uz lielā lauvas salu, kur vērosim, kā tiek baroti ērgļi – Langkavi simboli. Brauciens uz rīsu salu, atpūta pludmalē, pelde, pusdienas – bārbekjū. Brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis.  Brīva diena. Atpūta pie jūras.

9. DIENA

Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē piedāvājam tūri “Kilim rezervāts un mangroves džungļi” (piemaksa 69 €) (papildus tiek apmaksāts: laiva: 350 ringgīti līdz 7 cilvēkiem + 20 ringgīti dzeramnaudu kapteinim (~ 80 €)), ieejas biļetes: 2 ringgīti, laternas 1 ringgīts, barība pērtiķiem 5 ringgīti (~ 2 -3 €).
Mangroves džungļi ir visiespaidīgākā vieta Kilim rezervātā. Unikāla ekosistēma bēguma laikā demonstrē klātesošajiem atsegtās saknes, kurās meklējot ēdienu, rakņājas pērtiķi un citi dzīvnieki. Ceļojuma laikā notiks pērtiķu un ērgļu barošana, vērojot tos tiem raksturīgā dzīvesvietā. Tālāk ar laivām dosimies uz senām alām un pēc pusdienām pieturēsim savvaļas pludmalē, kur varēs no sirds izpeldēties.

Atgriešanās viesnīcā.

10. DIENA

Brokastis.  Brīva diena. Atpūta pie jūras.

11. DIENA

Brokastis. Brīva diena. Atpūta pie jūras.

12. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Kualalumpūru. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

13. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Singapūru. Brīvs laiks. Jums būs iespēja pastaigāties pilsētā, iegādāties suvenīrus.

Došanās uz Singapūras lidostu. Lidojums uz Rīgu.

14. DIENA

Ierašanās Rīgā.

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 350.00€
Obligāta piemaksa – Iekšējais pārlidojums – Kualalumpūra-Langkawi-Kualalumpūra – (cenā iekļauta rokas bagāža 7 kg + nododamā bagāža svars līdz 15kg) no80.00€

APMAKSA UZ VIETAS

Tūristu nodeva Malaizijā – 10 RM (~2 EUR cilv/nakt)
Tūristu nodeva Kualalumpūra – 5RM (~ 1,1 $) cilv/nakt.
Tūristu nodeva Langkawi salā – 1€ cilv/nakt.

Vēlos saņemt personalizētu piedāvājumu savā e-pastā:

 

Tel: 26384535 Inese

! Mūsu prioritāte – individuālā pieeja katram klientam !