Dārza iela 5 (2.stāvā), Alūksne apkartpasaulei@inbox.lv mob.: +371 26384535, tālr.: +371 64321137

Prāga

Cena: 178 EUR

Datums:10.09.2020 – 14.09.2020 
08.10.2020 – 12.10.2020 
19.11.2020 – 23.11.2020

Ilgums: 4 dienas

Apskates ekskursija Prāgā – pilsētā ar neatkārtojamu vēsturi . Tā kopš X gs. ir saglabājis savu galvaspilsētas statusu un apburošo viduslaiku izskatu. Mūsu gājēju ekskursija pa šo burvīgo un mājīgo pilsētu sāksim no Prāgas pils. Svētā Vita katedrāle ir Čehijas gotiskās arhitektūras piemineklis, kurā tika kronēti valdošās dinastijas pārstāvji. Redzēsim Svētā Georga eleganto baziliku – vienu no Prāgas šedevriem. Apskates ekskursijas laikā dosimies pastaigā pa Kārļa tiltu. Tālāk mūsu ceļš pa Prāgas līkumainajām ieliņām, vedīs uz Vecpilsētas laukumu, kur uz senās Rātsnama ēkas astronomiskās stundas, vairāku gadsimtu garumā, atrodas leģendārais pulkstenis. Tālāk aplūkosim slavenā Svētā Nikolaja baznīcu, Janu Gūsa monumentu un Marijas baznīcu .Mūsu pastaigas galapunkts būs Vāclavas laukums. Pastaigājoties pa Vltavas krastmalu, var vērot skaisto Prāgas arhitektūru, jo tieši no šejienas atveras visskaistākie un izteiksmīgākie skati.

Karlovi Vari – kūrorts, kurš atrodas gleznainajā Teplas upes ielejā. Pasaulē tas ir kļuvis populārs ne tikai pateicoties kūrorta mājīgajai atmosfērai, bet arī minerālūdeņu avotiem , kuri ārstē visdažādākās kaites. . Karlovi Vari ir ideāla vieta dvēseles un ķermeņa dziedināšanai. Te valda klusums un miers. Uz šejieni dodas cilvēki, kuriem veselīgs dzīvesveids ir atslēga uz panākumiem un pilnību.

Brīvajā laikā Jums būs iespēja patstāvīgi apmeklēt muzejus, kur glabājas visa Prāgas vēsture. Iepazīšanās ar mākslas darbiem vietējos muzejus, ir viena no neatņemamām brauciena daļām uz Čehijas galvaspilsētu. Jums būs iespēja apmeklēt slaveno Prāgas Zooloģisko dārzu kurš ir dibināts 1931.g. Tas atrodas Trojas parka teritorijā, gleznainā ielejā starp klintīm un ūdenskrātuvēm un tā kopējā platība ir 58 ha. Zooloģiskā dārzā mīt 58 sugas, kuras ir ierakstītas Sarkanajā grāmatā un 14 izzūdošās dzīvnieku sugas.

CENĀ IEKĻAUTS:

  • vieta tūristu klases autobusā
  • Grupas vadītāj pakalpojumi brauciena laikā
  • 2 naktis 3* viesnīcā Prāgā ar brokastīm
  • Gājēju ekskursija pa Prāgu
  • Ekskursiju brauciens uz Karlovi Vari

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES:

  • Ja ceļojat viens, obligāti jāapmaksā vienvietīga izvietošana viesnīcā 50 €
  • Pastaiga gar Vltāvu ar pusdienām 28 €
  • Ekskursijas programma “Prāgas leģendas” 15 €

PAPILDUS TIEK APMAKSĀTS:
City tax Praga viesnīca: 0.80 – 1 € no cilvēka par nakti
APMAKSA UZ VIETAS:
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

(Inter)