Dārza iela 5 (2.stāvā), Alūksne apkartpasaulei@inbox.lv mob.: +371 26384535, tālr.: +371 64321137

MAROKAS ATLANTIJAS PIEKRASTE (AGADIRA)

💫 Krāšņā Maroka! 💫

27.01-03.02.2024. – 798 Eur ; 02.03.-09.03.2024 – 798 Eur
17.02.-24.02.2024 – 798 Eur ; 23.03.-30.03.2024 – 798 Eur
Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga – Agadira – Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg
7 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Grupas vadītāja pakalpojumi
Nododamā bagāža līdz 23 kg
Pasažieru nodevas
Ekskursija Agadirā  
Ekskursijas brauciens uz Essaouras pilsētu  
Ekskursijas brauciens uz uz Imuzzeru
Papildus iespējams iegādāties:
Ekskursijas brauciens uz Legziru 60.00€
Ekskursija Marakešā 80.00€
Tūres pilnais apraksts:

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga-Agadira (~09:00-13:45). Transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

2. DIENA

Brokastis. Apskates ekskursija Agadirā.Saulainā Agādīra – piedzīvojumu un šarma pārpilnība - airBaltic blog

Agadira – kontrastu pilsēta, kur savijas austrumi un rietumi, modernais un senlaicīgais. Agadira – unikāls kūrorts, kas atrodas Marokas dienvidos, un katru gadu tā popularitāte tūristu vidū pieaug. Pilsētas nosaukums berberu valodā nozīmē “pilsēta baltā krāsā”. Ekskursijas laikā mums būs iespēja ieslīgt Agadiras atmosfērā, iepazīstot tās bulvārus un ielas. Mohameda V un Hasana II bulvāri ir īsts mākslas darbs, bet pastaiga pa ģenerāļa Ketani, Muhameda VI, Muleja Abdellāha un Mohtara Sussi prospektiem ļaus mums izbaudīt pasakaino pilsētas šarmu.

Agadira simbols – Ufla kalns, uz kura no akmeņiem ir izveidots uzrakstu arābu valodā – “Dievs, tēvzeme, Karalis” (tas ir redzams visu diennakti).

Viens no galvenajiem apskates objektiem Agadirā ir senais Kasbas cietoksnis, kas celts 1572. gadā. Šo iespaidīgo būvi 1960. gadā sagrāva zemestrīce, taču daļa tās mūru ir saglabājušies līdz mūsdienām.

No cietokšņa skatu laukuma paveras pārsteidzoša panorāma uz pilsētu un tās apkārtni. Agadira ir slavena arī ar savu tirgu un autentisko virtuvi.

Vēl viens tūristu iecienīts objekts – zivju tirgus. Nav brīnums, ka arī vietējos restorānos tiek pasniegtas svaigas jūras veltes.

Vakarā iesakām pastaigāties pa krastmalu, kur arī vakarā, dzīve kūsā, mirdz atrakciju ugunis, bet kafejnīcās, restorānos un klubos ir pilns ar apmeklētājiem.

Atgriešanās viesnīcā.

3. DIENA

Explore Essaouira, the white and blue city | EvaneosBrokastis. Šodien mūs sagaida ekskursija uz burvīgo Essaouras pilsētu, kas atrodas nedaudz uz ziemeļiem no Agadiras.

Essaoura ir neticami skaista Marokas piekrastes pilsēta, kas apbur ar savu gaisotni, arhitektūru un kultūras mantojumu. Šī gleznainā pilsēta Atlantijas okeāna piekrastē piesaista tūristus ar savu unikālo vēsturi, skaistajām pludmalēm un tās iedzīvotāju viesmīlību. Pilsēta pārsteidz ar savu arhitektūru – sniegbaltās mājas ar spilgti ziliem logiem veido unikālu skatu, kas ir tik raksturīga marokāņu stilam.

Mēs dosimies pastaigā pa Essaouras vēsturisko centru, kura pateicoties savai unikalitātei ir iekļauta UNESCO aizsargājamo objektu sarakstā un to arī ir iecienījuši Holivudas kinorežisori! (Šeit tika filmētasepizodes filmām seriāliem kā “Debesu valstība” vai “Troņu spēles”).Welcome to Explore Essaouria

Mūs sagaidīs šauras ieliņas, veikali ar vietējiem amatniecības izstrādājumiem un autentiskiem restorāniem. Essaourai var lepoties ar bagātu vēstūri. To dibināja sultāns Muhameds-Ben-Abdallāhs kā brīvostas pilsētu, kurai bija nozīmīga loma zelta un ziloņkaula tirdzniecībā. Dažādos laikos te valdīja portugāļi un berberu ciltis, kas deva šai pilsētai tik lielu kultūru daudzveidību. Essaouras pludmales ir populāras ūdenssporta veidiem, ieskaitot sērfošanu un vindsērfingu. Apmeklējot Essaouru jūs atklāsiet Marokas noslēpumaino pasauli, kura ar savu skaistumu un viesmīlību apburs jūs uz mūžiem.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

4. DIENA

Brokastis. Atpūta pludmalē.

Imouzzer Kandar | things to do in marrakech | Memphis ToursDienas otrajā pusē ekskursija uz Imuzzeru – nelielu pilsētiņu, kas atrodas 60 km uz ziemeļiem no Agadiras, Augstajos Atlasa kalnos. Imuzara pārsteidz ar savu dabisko skaistumu, valdzina ar gleznainām ainavām, autentisku atmosfēru un neatkārtojamu kolorītu. Pilsētiņu apskauj ainaviski, zaļi pakalni un to droši var saukt par miera oāzi kalnos. Vietējie iedzīvotāji lielākoties nodarbojas ar biškopību, un ir slaveni ar dažādu šķirņu medus ražošanu: eikaliptu, dažādu ziedu, lauku ziedu un timiāna medu un daudziem citiem.

Imuzara ir ne tikai bagāta ar ainavām, bet tā arī ir arhitektūras mantojums. Pastaigājoties pa tās šaurajām ieliņām, jūs it kā aizceļojat pagātnē. Katra māja, mošeja un laukums ir atsevišķa Marokas vēstures lappuse. Vēl Imuzzera ir populāra ar gleznainiem ūdenskritumus, kas atrodas pilsētiņas tuvumā. Šurp brauc daudz interesentu, kas vēlas izbaudīt skatus ar ūdenskritumiem.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

5. DIENA

Brokastis. Atpūta pludmalē vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz ,,Marakešas maģija,, (piemaksa 80 €).

Ceļš uz Marakešu. Ekskursija pa pilsētu. Marakeša ir viena no skaistākajām pilsētām pasaulē.Morocco Beach Retreat : Morocco eight days beach journey from Marrakech to  Essaouira & Agadir.

Marakeša bija viena no karalistes galvaspilsētām trīs Marokas sultānu dinastiju valdīšanas laikā, šeit atrodas neskaitāmi muzeji un arhitektūras pieminekļi, no kuriem katrs ir mākslas šedevrs.

Apskates ekskursijas laikā redzēsiet pilsētas galvenos apskates objektus un arhitektūras pieminekļus : Kutubijas mošeju, Bahia pili (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 7 €), Ben Youssef Madrasah (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 6 €) un daudzus citus pieminekļus. Mēs apmeklēsim slaveno Džama el Fna laukumu. Tas ir īsts teātris zem klajas debess, ko tik šeit neredzēsi -jogi, čūsku dīdītāji, zintnieki, burvji, augļu un eksotisko garšvielu tirgotāji.

Droši vien nav citas tādas pilsētas pasaulē, kas tik ļoti pārsteigtu ar daudzo kultūru miksējumu, neatkārtojamo arhitektūru un autentisko atmosfēru kā Marakešā – Marokas pērlē!

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

6. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīva diena.

7. DIENA

Brokastis.

Atpūta pludmalē vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz ,,Legziras piekrastes dārgumi,, Legzira Beach - All You Need to Know BEFORE You Go (with Photos)

Ceļojums uz Legziru – unikāla iespēja nokļūt tur, kur okeāns saplūst ar tuksnesi. Pa ceļam mums būs iespēja dzēt El Faida smilšu kāpas un Jusefa bin Tašafina panorāmas dambi. Legziras ainavas pārsteidz ar savu unikalitāti, tā ir pasaulē pazīstama ar savām satriecošajām akmens arkām, kas veido unikālu un majestātisku ainavu. Iepretim Legziras pludmalei atrodas neliela sala, līdz kurai bēguma laikā var aiziet kājām. Vietējie bēguma laikā šeit vāc savdabīgu ražu – astoņkājus, mīdijas un jūras ežus.

Mūsu ceļojuma laikā apmeklēsim berberu pilsētu Tiznitu – kur varēsiet izjust autentisku marokāņu atmosfēru un berberu viesmīlību. Vietējās paražas, virtuve un autentiskie tirgi ļaus iepazīt bereberu dzīvi.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

8. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu. Lidojums Agadira-Rīga (~14:45-21:15)

Vēlos saņemt personalizētu piedāvājumu savā e-pastā:

 

! Mūsu prioritāte – individuāla pieeja katram klientam !