Dārza iela 5 (2.stāvā), Alūksne apkartpasaulei@inbox.lv mob.: +371 26384535, tālr.: +371 64321137

KENIJA – IZZINI NOSLĒPUMAINO ĀFRIKU! IZPĀRDOTS

When in Kenya, Meet the Locals | MakeMyTrip Blog

🐅 🦒 🐘 🤩  KENIJA! 🤩 🐘 🦒 🐅

28.11.-07.12.2023. – 1998 Eur/pers.

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Nairobi – Rīga
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Nododamā bagāža: līdz 23 kg
 • Pasažieru nodokļi
 • 3 naktis Nairobi viesnīcā 3 * ar 1 brokastīm (divvietīga izvietošana)
 • 2 naktis kempingā Loyk Luxury Mara Camp (vai citā tāda paša līmeņa viesnīcā) ar brokastīm (divvietīga izvietošana)
 • 2 naktis Naivasha Country Club (vai citā tāda paša līmeņa viesnīcā) ar brokastīm (divvietīga izvietošana)
 • 1 nakti viesnīcā “Tukai Lodge” (vai citā tāda paša līmeņa viesnīcā) ar brokastīm (divvietīga izvietošana)
 • 1 nakti Stambulā 3 * ar brokastīm (divvietīga izvietošana)
 • Safari džipi
 • Apskates ekskursija Nairobi (safari džipos)
 • Lielais 6-dienu safari “Lielā Rifta ieleja – Masai Mara rezervāts – Naivaša ezers – Amboseli rezervāts” (ar safari džipiem)

Papildus iespējams iegādāties:

 • Ēdināšanas paka: 6 pusdienas + 5 vakariņas (pasūtīt iepriekš, apmaksāt uz vietas)   150.00€
 • Ieejas biļete Masai Mara rezervātā (pasūtīt iepriekš, apmaksāt uz vietas)   160.00€
 • Ieejas biļete Amboseli rezervātā (pasūtīt iepriekš, apmaksāt uz vietas)   60.00€
 • Laiva Naivaša ezerā (pasūtīt iepriekš, apmaksāt uz vietas)   20.00€
 • Brauciens uz Nakuru parku (papildus tiek apmaksāta ieejas biļete rezervātā)   99.00€
 • Brauciens pie Longonot vulkāna (papildus tiek apmaksāta ieejas biļete Nacionālajā parkā)   99.00€
 • Apskates ekskursija Stambulā   35.00€

❗️ LATVIJAS PILSOŅIEM NEPIECIEŠAMA IECEĻOŠANAS VĪZA, TO VAR SAŅEMT TIEŠSAISTES REŽĪMĀ – WWW.EVISA.GO.KE ~ 55 $ ❗️

 

PILNĀ TŪRES PROGRAMMA:

1.DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga – Stambula (~19:00-23:15)

Izmitināšana, atpūta

2.DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana

Pēc vēlēšanās piedāvājam apskates ekskursija pa Stambulu (par papildus maksu – 35 €).

Ekskursijas laikā mēs dosimies uz vecpilsētu, aplūkosim Sultanahmetas mošeju, vairāk pazīstamu kā Zilo mošeju, antīko hipodromu, Svētās Sofijas katedrāli, kā arī Topkapas pili (ārējā apskate). Uz neilgu laiku apstāsimies Taksima laukumā, lai turpinātu eksursiju, pa ceļam baudot ielu muzikantu izpildījumu. Pastaigāsimies pa autentisko un ļoti mājīgo Istiklalas ielu, kura ir slavena ar neskaitāmiem veikaliem, suvenīru bodītēm un mājīgām kafejnīcām. Ekskursijas laikā mēs izbaudīsim neatkārtojamo un noslēpumaino Stambulas gaisotni.

Došanās uz lidostu. Lidojums Stambula– Nairobi (~20:55-03:33)

3.DIENA

Ierašanās KenijāThe Best Nairobi Tours, Tailor-Made for You I Tourlane

Transfers uz viesnīcu. Izmitināšana, atpūta

Brokastis

Apskates ekskursija Nairobi ar safari džipiem.

Kenija apbur ar mežonīgo dabu un savvaļas plašumu. Šeit brīvi ganās antilopes, cēli soļo žirafes un zebras. Tā ir viena no krāšņākajām safari teritorijām, kuras apmeklējums atmiņā paliks kā košs un neaizmirstams piedzīvojums.

Nairobi ir ne tikai Kenijas galvaspilsēta, bet arī lielākā Austrumāfrikas pilsēta. Pilsētas galvenie apskates objekti ir lieliskie parki un dabas rezervāti, kuri apskauj pilsētu no visām pusēm. Iespējams, ka tā ir vienīgā vieta pasaulē, kur tik tuvu lielpilsētai var vērot lauvas, žirafes un neskaitāmas putnu kolonijas.

Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim Žirafu centru (ieejas biļete 15 €). Jums būs iespēja pabarot šos apbrīnojamos dzīvniekus, paglaudīt, apskaut un pat iedot draudzīgu buču.

Lai izbaudītu Keniju visās tās izpausmēs, mēs apmeklēsim Kiberas graustus (15 €). Tie ir lielākie grausti Āfrikā, kuros dzīvo vairāk nekā 500 tūkstoši pieaugušo un bērnu.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4.DIENA

The Ultimate African Safari ExperienceAgrā numuru atbrīvošana

Lielais 6 dienu safari: “Lielā Rifta ieleja – Masai-Mara rezervāts” (piemaksa par ieejas biļeti rezervātā – 160 € par 2 dienām).

Ar safari džipiem mēs dosimies braucienā pa Masai-Mara rezervātu (brauciens ~ 6 stundas). Pa ceļam veiksim nelielu pauzi, lai izbaudītu fantastisko ainavu, kas paveras no Rifta ielejas skatu laukuma.

Lielā Rifta ieleja ir viena no iespaidīgākajām vietām pasaulē. Šīs vietas apmeklējums nevienu neatstāj vienaldzīgu, jo panorāmas skats ir elpu aizraujošs. Unikālajā Rifta ielejā ir izveidojusies reta un unikāla ekosistēma. Neskaitāmi minerālvoti, šauj ārā no pazemes savus ūdeņus, veidojot uz zemes virsmas veselus ezerus.

Ielejas teritorijā, kuru nav ieņēmuši ezeri, dzīvo melnais degunradzis, Rotšilda žirafe, lauvas, leopardi un savvaļas suņi.

Ceļā uz rezervātu apstāsimies ieturēt pusdienas (pēc vēlēšanās, ēdināšana par papildus maksu).

Masai-Mara ir viskošākais un cēlākais savvaļas dabas rezervāts. Tas ir slavens ar ,,lielajiem kaķiem,, un mednieku iecienīto ,,lielo piecnieku,, kā arī putnu daudzveidību. Parka nosaukums cēlies no slavenās Āfrikas Masaju cilts nosaukuma,, kuri dzīvo pie Maras upes. Masai Mara National Park | Ecotourism Safari Masai Mara | Matriarch AfricRezervāts atrodas valsts dienvidrietumos un ir saistīts ar Tanzānijas rezervātu Serengeti, kas būtībā ir Masai-Mara turpinājums.

Masai cilts dzīvo blakus savvaļas iemītniekiem, cenšoties sakārtot savu dzīvi tā, lai nekaitētu apkārtējai videi un sadzīvotu ar savvaļas dzīvniekiem pilnīgā harmonijā. Tieši tāpēc viņiem ir atļauts būvēt mājas un turēt lopus Masai Mara rezervāta teritorijā.

Vakarā mēs dosimies aizraujošā safari pa Masai Mara nacionālo parku, lai vakara nokrēslā meklētu savvaļas dzīvniekus.

Vakariņas (pēc vēlēšanās, ēdināšana par piemaksu).

Izmitināšāna Loyk Luxury Mara Camp vai citā, tāda paša līmeņa kempingā. Atpūta.

5.DIENA

Brokastis.

Lielais 6 dienu safari: “Lielā rifta ieleja – Masai Mara rezervāts” (piemaksa par ieejas biļeti rezervātā – 160 € par 2 dienām).

Mēs pavadīsim visu dienu Kenijas nacionālajā Masai Mara rezervātā , kur vērosim “lielos kaķus” – lauvas, gepardus un leopardus, kā arī hiēnas un šakāļus, redzēsim arī ,, lielā piecinieka,, dzīvniekus – ziloņus, bifeļus, melno degunradzi. Rezervātā ir iespēja aplūkot dzīvniekus tuvumā un pat novērot plēsēju medības.

Pusdienu pikniks Masai parka centrā (pēc vēlēšanās, ēdināšana par piemaksu).Maasai Mara safari overcrowding stresses Kenyan wildlife - BBC News

Rezervāts Masai-Mara ir slavens ne tikai ar ,,lielo piecinieku,, , bet arī ar antilopu Gnu lielo migrāciju, kura ik gadu šeit atkārtojas. Simtiem dzīvnieku pārceļas pāri upei, lai nokļūtu Masai Mara rezervatā no Serengeti. Pateicoties šim grandiozajam skatam, rezervāts ir kļuvis par īpaši tūristu iecienītu un vienu no visapmeklētākajām vietām Āfrikā.

Masai-Mara ainavas galvenokārt ir zaļās savannas ar akāciju birzīm dienvidaustrumu daļā, pakalniem un līkumainām upēm.

Atgriešanās kempingā.  Vakariņas (pēc vēlēšanās, ēdināšanas par piemaksu).  Atpūta.

6.DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana

Lielais 6-dienu safari: “Naivaša ezers (papildus tiek apmaksāta laiva 20 €).

Ceļš līdz ezeram (brauciens ~ 5 stundas)

Naivaša ezers ir unikāls vulkāniskās izcelsmes ezers, kas atrodas slavenajā ielejā. Tā krastos mīl gozēties hipopotami, viļņos šūpojas simtiem pelikānu, šurp veldzēt slāpes dodas zebras un žirafes pat no visstālākajām rezervātu robežām.

Pēc pusdienām (pēc vēlēšanās, ēdināšana par piemaksu) veiksim vakara izbraukumu ar laivu pa ezeru, no rezervāta Sanctuary Farm teritorijas. Mēs varēsim pietuvoties omulīgajiem hipopotamiem, lai iemūžinātu tos foto un kādu laiku arī izbaudīsim skaisto ainavu.

Vakariņas (pēc vēlēšanās, ēdināšanas par piemaksu).

Izmitināšana Naivasha Country Club vai tāda paša līmeņa viesnīcā. Atpūta.

7.DIENA

Brokastis. Brīva diena pie ezera. Lake Nakuru & Naivasha | Kenya Safari Holidays | Yellow Zebra Safaris

Tiem, kas vēlēsies piedāvājam braucienu uz Nakuru parku (piemaksa 99 €, papildus tiek apmaksāta ieejas biļete rezervātā 60 €).

Nakuru – putnu paradīze, kurā mīt vairāk nekā 450 putnu sugas. Parks ieņem aptuveni 188 km2 un ietilpst astoņu riftu ielejas ezeru sistēmā.

Nakuru – mājo vairāk nekā 1,5 miljoni flamingo. Labos laika apstākļos vairāk nekā miljons sārtu flamingo var vienlaikus pulcēties ezerā. No attāluma tie izskatās kā milzīgs rozā mākonis. Bez putniem parkā var sastapt arī balto un melno degunradzi, zebras, bifeļus, žirafes, Tompsona gazeli.

Nakuru parks ir ļoti ērts safari izbraukumiem, jo šeit var aplūkot dzīvniekus pietiekami tuvu, kas dot iespēju iegūt satriecošus foto.

Pēc vēlēšanās piedāvājam braucienu pie vulkāna Longonot (piemaksa 99 €, papildus tiek apmaksāta ieejas biļete Nacionālajā parkā 30 €).

Mount Longonot National Park - Kenya Safari GuideNacionālais parks Mount Longonot National Park būtībā ir stratovulkāns, tas atrodas lielajā riftu ielejā, dienvidaustrumos no Naivaša ezera. Tiek uzskatīts, ka vulkāns pēdējo reizi ir modies 1860. gados. Tā nosaukums cēlies no masaju Olunon valodas, kas nozīmē “daudzu atzaru kalns” vai “stāvās grēdas”. Longonot kalns ir Kenijas savvaļas dzīvnieku aizsardzības departamenta pārziņā, un tas tiek sargāts kā daļa no nacionālā parka. Tā teritorijā plūst divas upes: Mara un Taleka. Varenajā Mara upē mīt hipopotami un krokodili. Parka ziemeļu un austrumu daļa ir pauguraina, un tur bieži ir sastopami dzelkšņaini krūmi un mazi koki.

Nodzisušā vulkāna krātera iekšpuse ir pilnībā pārklāta ar biezu mežu. Tā nogāzēs mīt bifeļi, lauvas, leopardi, zebras, žirafes, dažādu sugu antilopes un gazeles. Mount Longonot National Park ir arī daudzu plēsīgo putnu biotops.

Gājēju taka iesākas no ieejas parkā un pēc 3,1 km mēs nonākam pie vulkāna krātera. Tālāk taka turpinās vēl 7,2 km garumā, apkārt krāterim. Ieeja Mount Longonot National Park atrodas 2150 m augstumā virs jūras līmeņa, bet parka augstākais punkts ir 2780 m augstumā virs jūras līmeņa. No šejienes paveras lielisks skats uz Naivaša ezeru, vulkāna krāteri un Great Rift Valley ieleju.

Atgriešanās viesnīcā.

Vakariņas (pēc vēlēšanās, ēdināšanas par piemaksu). Atpūta.

8. DIENA

Brokastis. Agrā numuru atbrīvošana

Lielais 6-dienu safari: “Amboseli rezervāts” (piemaksa par ieejas biļeti rezervātā 60 €).

Brauciens uz Amboseli Nacionālo parku (brauciena ilgum ~ 5 stundas)

Amboseli National Park - Shadows Of AfricaCeļš uz rezervātu (pēc vēlēšanās, ēdināšana par piemaksu)

Amboseli nacionālais parks atrodas Kenijas dienvidu daļā, pie pašas robežas ar Tanzāniju. Savu popularitāti tas ir ieguvis pateicoties iespaidīgajiem Kilimandžaro skatiem, kas paveras no tā teritorijas.

Interesants paradokss: Kilimandžaro atrodas Tanzānijas teritorijā, taču visiem pazīstamie foto ar tā skatiem ir tapuši no Kenijas nacionālā parka Amboseli teritorijas.

Vakarā mūs sagaida safari Amboseli nacionālajā parkā. Šis brauciens dāvinās jums neaizmirstamus iespaidus. Ceļā mēs satiksim ziloņus, kas dodas uz Kilimandžaro pusi, kur parasti tie pavada nakti.

Izmitināšana viesnīcā Ol Tukai Lodge vai citā tāda paša līmeņa viesnīcā.

Vakariņas (pēc vēlēšanās, ēdināšanas par piemaksu). Atpūta

9.DIENA

Brokastis. Agrā numuru atbrīvošanaAmboseli National Park - Africa Kosher Travel - Kosher Safari Trips

Lielais 6-dienu safari: “Amboseli rezervāts” (masai ciema apmeklējums 25 €).

Rīta pusi mēs pavadīsim Amboseli nacionālajā parkā.

Nosaukums Amboseli ir cēlies no masai vārda, kurš nozīmē “sāļie putekļi”. Tā ir viena no aizraujošākajām vietām Āfrikā, kur var sastapt lielus ziloņu pulkus. Dabas cienītājiem šeit ir daudz ko izpētīt : no Ambeļu ezera izkaltušās gultnes līdz purva zemei ar sēru avotiem, savannām un meža masīviem. Būs iespēja arī apmeklēt masai kopienu, kas dzīvo pie parka robežām un iepazīst viņu patieso kultūru.

Pusdienas (pēc vēlēšanās, ēdināšana par piemaksu).

Ceļš uz Nairobi.

Ierašanās, izmitināšana viesnīca

10.DIENA

Agrā numuru atbrīvošana. Ceļš uz lidostu. 

Lidojums Nairobi – Stambula (~05:00-11:30)

Lidojums Stambula – Rīga (~16:00-18:10)

Ierašanās Rīgā.

Vēlos saņemt personalizētu piedāvājumu savā e-pastā:

 

! Mūsu prioritāte – individuālā pieeja katram klientam !