Dārza iela 5 (2.stāvā), Alūksne apkartpasaulei@inbox.lv mob.: +371 26384535, tālr.: +371 64321137

HOLANDE – ZIEDU PARKS!

Pavasara ziedu paradīze: Keukenhofas dārzs Nīderlandē

BEĻĢIJA – HOLANDE AR KEUKENHOFAS ZIEDU PARKA APMEKLĒJUMU

19.04.-26.04.2024. – 648 Eur!

Cenā iekļauts:

Lidojums Rīga – Ķelni – Rīga (Ryanair)
1 maza soma ( 42 х 20 х 30 cm)
Dzīvošana 3* viesnīcās (viena vieta divvietīgā numuriņā) 7 naktis viesnīcā ar brokastīm
Grupas vadītāja pakalpojumi
Brauciens uz Amsterdamu  
Ekskursija pa Ķelni  
Ekskursija uz Keukenhofas ziedu parku  
Ekskursija pa Briseli  
Transporta apkalpošana

Papildus iespējams iegādāties:

Ekskursija uz Antverpeni – Genti 50.00€
Ekskursija Brigē 50.00€
Brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem 20.00€
Ekskursijas brauciens uz Lilli 45.00€
Ekskursija Amsterdamā 10.00€
Ziedu parka ieejas biļetes (pieagušie) 19.50€
Ziedu parka ieejas biļetes (bērni 4-17 gadi) 9.00€

Tūres pilnā programma:

1. DIENA

Tikšanās lidostā

Lidojums no Rīgas uz Ķelne (~14:30 -15:45)

Transfēris uz 3*viesnīcu. Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brauciens uz Keukenhofas parku. Brīvs laiks parka apmeklējumam (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes: pieaugušiem ~ 19,5 €, bērniem 4-17 gadi – 9 €, bērniem līdz 3 gadiem bez maksas).

Ikgadēja ziedu parāde – spilgtu krāsu un galvu reibinošo aromātu svētki. 20 milzīgie plosti un 30 vezumi, kas ir bagātīgi rotāti ar ziediem, veic 42 kilometru garu pārbraucienu no Nordveikas uz Hārlemu.

Miljoniem ziedu un simtu brīvprātīgo darbs sniedz iespēju rīkot pasaulē brīnišķīgāko ziedu parādi. Aizņemiet labu vietiņu, lai aplūkotu gājienu, jo vairāki tūkstoši skatītāju nevēlas laist garām nevienu šī aizraujoša skata sekundi.

Vai Jums kādreiz nācies redzēt 7 milj. ziedošu tulpju, narcišu un hiacinšu? Ja nē, tad Jums ir steidzami jāapmeklē Keukenhofa, jo tas ir pasaulē brīnišķīgākais pavasara ziedu parks. Šeit atradīsiet ne tikai 32ha ziedu lauku, bet arī 30 lieliskās ekspozīcijas, 7 brīnumainus dārzus un 100 mākslas darbus, kā arī daudz ko citu. Keukenhofa – tas ir pasaulē zināms, patiesi unikāls parks, kas nu jau 60 gadu garumā kalpo par lielisko fotogrāfiju fonu. Keukenhofa ir nodēvēta par vienu no populārākajām tūristu pulcēšanas vietām pasaulē. 20. aprīlī tur notiek “BloemencorsoBollenstreek” ziedu parāde — dažādu no ziediem veidotu kompozīciju procesija.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis.

Došanās uz Briseli, ekskursija pilsētā

Briseles vēsturiskais centrs ir sadalīts divās daļās — Augšpilsētā un Lejaspilsētā. Lejaspilsētā kopš seniem laikiem ritēja parasto ļaužu dzīve, te tirgoja, attstīja arodus un rūpniecību. Augšpilsētā, savukārt, atradās greznas pilis un muižas. Tieši te ir saglabāts vēsturiskais plānojums un lielākā vēsturisko ēku daļa. Vēsturiskajā daļā arī atrodams lielākais Briseles apskates objektu skaits.

Vispopulārākā vieta pilsētā ir Grand Palace laukums, kas atrodas Lejaspilsētā. Par īstu baroka arhitektūras pērli uzskatāms arī Rātsnams ar 90 m augsto torni. No torņa seko pilsētas dzīvei Sv. Mihails, Briseles aizbildnis. Tuvumā atrodas vēl kāda grandioza celtne — Karaļa pils, kuru uzcēla 16.gs.

Tikai dažus metrus no galvenā laukuma atrodams Briseles vispopulārākais apskates objekts, leģendārais Manneken Pis — strūklaka „Čurājošais puisēns”.

Viena no ievērojamākajām Augšpilsētas celtnēm ir 18.-19.gs. celtā Karaļa pils. Mūsdienās tā ir Beļģijas karaļa rezidence, ko ieskauj pasakaini skaists dārzs. Vēl viens Briseles simbols ir Atomium – milzīga tērauda sirreālisma skulptūra, kas Briselei nozīmē aptuveni to pašu, ko Eifeļa tornis Parīzei. Te ir ierīkots arī zinātnes muzejs.

Transfēris uz 3*viesnīcu. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Brīva diena vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju uz Brigi (piemaksa 50 €)

Brige nav tikai Beļģijas šokolādes galvaspilsēta, bet arī viena no skaistākajām Eiropas pilsētām, ko raksturo krāšņās gotiskā stila celtnes un skaistie pilsētas kanāli. Brige ir arī svarīgs ekonomiskais centrs. 20.gs. beigās ārpus vēsturiskās pilsētas daļas tika uzcelta moderna jūras osta. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Brīva diena vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas brauciens uz Antverpene – Gente (piemaksa 50 €)

Visi Antverpenes apskates objekti atrodas tās vēsturiskajā daļā. Pilsētas centrs atrodas upes Šeldas krastā, kur kādreiz bija viduslaiku aizsardzības cietoksnis. Tālāk uz Austrumiem atrodas skaistā Sten pils, kur atrodas Nacionālais jūras muzejs. Par galveno pilsētas apskates objektu var nosaukt Grote Markt laukumu pašā pilsētas centrā (tulkojumā – Lielais Tirgus). Īsts laukuma rotājums – strūklaka ar varoņa Brabona statuju, kurš pēc leģendas uzvarēja ļauno milzi Antigona.

Te arī ir Rātsnams, kuru uzcēla jauktā gotikas un renesanses stilā. Iespaidīgi izskatās arī gotiskā Jaunavas Marijas katedrāle, kas tika uzcelta 14.gs. Tās torņa augstums sasniedz 123 m, bet iekšā glabājas četras Rubensa gleznas, kuras uzskata par Antverpenes dārgumu.

Tālāk dosimies uz Genti.

Gentes pilsētai ir izdevies saglabāt neatkārtojamu viduslaiku atmosfēru, caurvijot visas tās mazās ieliņas, karu laikā pilsēta gandrīz nemaz nav cietusi, centrā ir ļoti daudz senlaicīgu ēku. Šeit ir daudzas gotikas katedrāles, viduslaiku rātsnams un zvanu tornis, lai pievērstu pilsētnieku uzmanību dažādiem notikumiem. Kanālu un nelielu tiltiņu esamība piešķir Gentei omulīguma atmosfēru un atgādina par tuvumā esošo Brigi. Visinteresantākā celtne pilsētā, bez šaubām, ir pils. Pils tika uzcelta 12.gs., kalpojot ne tikai kā grafu rezidence, bet arī kā monētu kaltuve. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis.

Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Lilli (piemaksa 45 €)
Lille ir ceturtā lielākā Francijas pilsēta, kas sevī apvieno Flandrijas, Francijas un Norvēģijas kultūru un vēsturi. Tā atrodas Norpakalē reģionā.Pilsētas arhitektūra ir ļoti kolorīta un savdabīga jo apvieno sevī franču stila un mākslas ietekmi ,neatkārtojamo flāmu arhitektūru un daļu Spānijas Nīderlandes, ko uz pilsētu atnesis karalis Luijs XIV.Lille sevī glabā dažādas interesantākās ielas, kafejnīcas, restorāniņus un suvenīru bodītes, kas noteikti jāapmeklē.
Atgriešanās viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis.Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Amsterdamu. Brīvais laiks Amsterdamā (pēc izvēles ekskursija pa Amsterdamu vietējā gida pavadībā, papildus maksa 10 €)

Apskates ekskursija ietver sevī visu galveno Amsterdamas apskates objektu izpēti – Karaļa pils, Jaunā un Vecā baznīca, Berlage birža, Centrālā stacija, Čainatauna un Svētā Olofa kapela, begīni-māsu pagalms un senākie Amsterdamas nami, un daudz kas cits. Amsterdama ir pazīstama visā pasaulē ar saviem daudzajiem kanāliem. Vēl Pēteris I novērtēja šīs skaistās pilsētas celtnieku drosmi un tālredzību.

Brīvs laiks, pēc vēlēšanas brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (papildu maksa ~20 €).

Ceļš uz 3*viesnīcu. Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Ķelni.
Ķelnes apskates objekti ir daudzās viduslaiku arhitektūras celtnes un Ķelnes alus darītava. Mēs ar jums dažus no viņiem iepazīsim apskates ekskursijas laikā.

Ceļš uz lidostu Ķelnē.
Lidojums Ķelne – Rīga (~16:10-19:20).

Vēlos saņemt personalizētu piedāvājumu savā e-pastā:

Nosūtiet man labākos ceļojumu piedāvājumus

 

! Mūsu prioritāte – individuāla pieeja katram klientam !