Dārza iela 5 (2.stāvā), Alūksne apkartpasaulei@inbox.lv mob.: +371 26384535, tālr.: +371 64321137

Ceļojumu aģentūra Apkārt pasaulei

Ēģipte no Tallinas! Cena no 589 Eur

Šarm-El-Šeiha (izlidošana no Tallinas)

12.,20.,27.februārī

3* – viss iekļauts – 589 Eur/personai

4* – viss iekļauts –  665 Eur

5* – viss iekļauts –  675 Eur

 

Hurgada (izlidošana no Tallinas)

18.,25.februārī

3* – viss iekļauts – 628 Eur/personai

4* – viss iekļauts –  630 Eur

5* – viss iekļauts –  725 Eur

Cenā iekļauts:

Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā  8 dienas -7naktis ar izvēlēto ēdināšanu.

Lidojums no/uz Tallinu;

transfers -lidosta-viesnīca-lidosta

tūrisma operatora pārstāvis mītnes zemē

 

SVARĪGI! Latvijas pilsoņiem, kas dodas uz Ēģipti caur Igauniju, ir jāveic COVID-19 tests.

SVARĪGI! Ēģiptes valdība ir apņēmusies parūpēties par COVID-19  slimnieka ārstēšanu tikai valsts slimnīcā un segt papildus izdevumus par izmitināšanu (tikai ar COVID-19 saslimušajai personai. Ģimenes locekļu izdevumi netiks segti). Atgriešanās atpakaļ Latvijā būs tūristu atbildība.

SVARĪGI!: Pases derīguma termiņam, dodoties uz Ēģipti, ir jābūt vismaz 6 mēneši no atgriešanās dienas. Kā arī informējam, ka tūrisma operators neuzņemas atbildību par robežu un migrācijas dienestu pieņemtajiem lēmumiem attiecībā uz tūristu.

Saskaņā ar Ēģiptes varas iestāžu lēmumu pasažieri, kuri ir Latvijas Republikas pilsoņi un kuri ierodas tūrisma nolūkā ar tiešajiem lidojumiem uz Hurgadu vai Šarmelšeihu, tiks atbrīvoti no vīzu nodevas līdz 2021. gada 30. aprīlim. Tas attiecas tikai uz Latvijas Republikas pilsoņiem, kuri ir iegādājušies ceļojumu ar izmitināšanu. Tiem, kas iegādājušies tikai aviobiļetes, vīzu režīms tiks piemērots. Rezervācijas sistēmā bezmaksas vīzu automātiski pievieno visām rezervācijām, kas veiktas ar izmitināšanu.

SVARĪGI! Ārvalstnieka un nepilsoņu pases turētājiem joprojām ir pienākums saņemt vīzu vēstniecībā pirms ceļojuma. Informējam, ka vīzas noformēšana ir par maksu.