Dārza iela 5 (2.stāvā), Alūksne apkartpasaulei@inbox.lv mob.: +371 26384535, tālr.: +371 64321137

Ēģipte – Nīlas kruīzs + atpūta no 926 EUR!

 

Kruīzs pa Nīlu (Asuāna –Luksora) + atpūta Hurgadas viesnīcā!

Vai Nīlā joprojām ir krokodīļi?  Lai rastu atbildi – dodies  nelielā 4 dienu kruīzā pa Nīlu no Asuānas līdz Luksorai. Ceļojums  pa Nīlu tiek  nodrošināts  ar komfortablu  5* upju kruīza kuģi. Visas kajītes ar logiem un balkoniem, sauļošanās terasi un nelielu baseinu.

Izlidošana no Rīgas: 10.,15.novembrī, 01. decembrī, 10.,26.janvārī, 07.,23.martā.

Cena no 926 Eur

Nedēļas programma:

1.diena. Lidojums Rīga- Hurgada, iekārtošanās izvēlētajā viesnīcā,  nakšņošana un adoptācija, lai atpūstos pēc lidojuma un sagatavotos piedzīvojumiem.

2.diena. No rīta izbraukšana no viesnīcas  uz Asuānu, kur gaidīs kuģis. Asuānā  neliela pastaiga pa gleznainu maršrutu ar daudzām ievērojamām vietām kā, piemēram, Asuānas dambi un Nepabeigto obelisku, kā arī varēs iegādāties piemiņas lietas vietējā tirdziņā. Pēc reģistrācijas uz kuģa jūs gaidīs gardas pusdienas un brīvais laiks, kuru varēs pavadīt uz kuģa vai izvēles ekskursijās: Fila salas templis vai nūbiešu ciemats.Nakšņošana uz kuģa Asuānā.

3.diena. No rīta visi, kas vēlas, var apmeklēt Abū Simbelas templi (ekskursija tiek apmaksāta atsevišķi). Šī svētnīca tika izgrebta milzīgā klintī Ramzesa II valdīšanas laikā. Pēc pusdienām kuģis dodas uz savu pirmo galamērķi – Kom Ombo. Šeit būs iespēja apmeklēt Ptolemeja dinastijas valdīšanas laikmetā celto templi. Tas ir unikāls ar to, ka ir veltīts uzreiz diviem dieviem – Goram un Sebekam. Nakšņošana uz kuģa.

4.diena. Kuģis dodas uz Edfu pilsētu, kur apmeklēsiet vareno Gora templi – aptuveni 36 metrus augsto celtni, ko rotā hieroglifi, kas vēsta leģendas par debesu un saules valdnieku.Visbeidzot, aizkuģosiet  uz Luksoru, pa ceļam baudot neaizmirstamas Nīlas panorāmas. Nakšņošana uz kuģa.

5.diena. Pēc nakšņošanas Luksorā grupa dosies izpētīt rietumu krastu. Šeit redzēsiet Karaļu ieleju, Hatšepsutas templi un Memnonas kolosus. Un tad dosies uz austrumu krastu, kur atrodas Karnakas templis. Pēcpusdienā transfērs uz viesnīcu Hurgadā, kur var turpināt ierasto pludmales atpūtu.

6.-7.diena  atpūta pie jūras!

8.diena – Lidojums Hurgada -Rīga.

Cenā iekļauts:

Lidojums:  Rīga-Hurgada-Rīga (ar rokas bagāžu 5 kg. un nododāmo 20 kg.)
3 naktis uz 5* kuģa ar FB (brokstis+pusdienas+vakariņas)
4.naktis Hurgadas viesnīcā ar All inclusive servisu.
Ieejas biļetes uz pamata ekskursijām pēc maršruta.
Pieredzējuša gida pakalpojumi ekskursiju vietās.
Transfēri no/uz viesnīcu Hurgadā.
Svētku periodā – svētku vakariņas.

Vēlos saņemt personalizētu piedāvājumu savā e-pastā:

 

Cena norādīta vienai personai DBL numurā – vienvietīgs numurs ar piemaksu.

Tel: 26384535 Inese

! Mūsu prioritāte – individuālā pieeja katram klientam!