Dārza iela 5 (2.stāvā), Alūksne apkartpasaulei@inbox.lv mob.: +371 26384535, tālr.: +371 64321137

CIEMOS PIE KURZEMNIEKIEM!

VS.lv: Liepāja dzimšanas dienu svinēs nedēļuSuitu sieva Ilga Leimane: Arī uz naža asmens var padziedāt / DienaWhy are there so many Cows in Ventspils? - VisitVentspilsVentspils brīvostā par 25 miljoniem eiro būvēs infrastruktūru dzeramā ūdens eksportam :: Dienas Bizness

CIEMOS PIE KURZEMNIEKIEM!

15. – 17. septembris240 Eurar izbraukšanu no ALŪKSNES

Liepāja – Aizpute – Kuldīga – Alsunga – Ventspils

1.DIENA (piektdiena) – “PILSĒTA KURĀ PIEDZIMST VĒJŠ”

Dosimies ceļā caur Vidzemi un Kurzemi, apskatīsim Karostu, Sv. Nikolaja pareizticīgo katedrāli. Dosimies pāri Karostas izgriežamajam tiltam, kā arī apmeklēsim Ziemeļu molu. Ļausimies burvīgajam Liepājas vēsturiskajam centram – Promenāde ar dzintara pulksteni, koncertzāle “Lielais Dzintars”,  Piejūras parks, Rožu laukums.

Nakts 3* viesnīcā (divvietīgi un trīsvietīgi numuri)

2.DIENA (sestdiena) – “VĒSTURES LAPPUSES KULDĪGĀ”

Brokastis. AIZPUTES EKO VĪNU DEGUSTĀCIJA pie vīndara Mārtiņa Santa.  Vietējie augļi un ogas, dažādi vīni un vieglas uzkodas.  Tālāk dosimies aplūkot Kuldīgu, kurā mūs gaida senais ķieģeļu tilts pāri Ventai, Ventas rumba -viens no platākajiem ūdenskritumiem Eiropā! Kam sekos Alekšupīte, Lielā iela (gājēju iela), vecpilsēta ar vēsturisko 17.-18.g.s. apbūvi, rātsnams un rātslaukums un Kuldīgas novada muzejs. Tālāk mūs ceļš vedīs uz Alsungu, kur mums ir ieplānota tikšanās ar suitu sievām! Pusdienas suitu gaumē Spēlmaņu krogā. Suitu sievu priekšnesums, dziedāšana, pūra lādes cilāšana un tautas tērpu lūkošana. Nakts Ventspilī, 3* viesnīca (divvietīgi un trīsvietīgi numuri).

3.DIENA (svētdiena) – “VENTSPILS AR SKATU UZ RĪTDIENU”

Brokastis. Mūs sagaida viesmīlīgā Ventspils – Rātsnams un rātslaukums, senais tirgus laukums, Ostas promenāde, puķu skulptūras, strūklakas  un Reņķa dārzs.  Nākošā, Kolka – vieta, kur Dižjūra tiekas ar Mazjūru, pats galīgais reitumu punkts. Tālāk dosimies uz Roju, kur mūs sagaida tikšanās ar lustīgajām kurzemniecēm un mielasts zvejnieku sētā – šeit plānota sagaidīšana ar dzērienu “dūšai”, dziesmām skanot, tiks pasniegta ugunskurā vārīta zivju zupa, kūpinātas zivis alus, īsta rupjmaize, sklandrauši. Desertā tiks pasniegti Žoga rauši. Mums būs iespēja sadziedāties ar Rojas zvejniecēm, pamēroties spēkos un izvecicībā.  Pēc lustīgas ciemošanās, laiks doties mājup!J

Ap pulksten 23:00 atgriešanās Alūksnē.

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST: Transporta pakalpojumi visa brauciena laikā,

2 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (Liepājā un Ventspilī), grupas vadītāja – gida pakalpojumi,

ieejas maksas programma paredzētajos apskates objektos,

Vīna degustācija ar uzkodām un pusdienas Alsungā un Rojā.

PIETEIKŠANĀS CEĻOJUMAM: Nepieciešami pasu dati, vieta tiek rezervēta pēc 50 Eur avansa iemaksas, otra iemaksa jāveic līdz 15.augustam.

ATTEIKŠANĀS NO CEĻOJUMA: Ja vēlaties atteikties no ceļojuma līdz otrās iemaksas veikšanai, zaudējat 40 Eur. Ja vēlaties atteikties no ceļojuma divas nedēļas līdz izbraukšanai – zaudējat visu summu. 

PIETEIKŠANĀS AR AVANSA IEMAKSU 50 EUR LĪDZ 1. SEPTEMBRIM!

CEĻOJUMU AĢENTŪRA “APKĀRT PASAULEI” , WWW.APKARTPASAULEI.LV, DĀRZA IELA 5, ALŪKSNE, 26384535 VAI 25748645