Dārza iela 5 (2.stāvā), Alūksne apkartpasaulei@inbox.lv mob.: +371 26384535, tālr.: +371 64321137

Atvaļinājums Lietuvā!

Ņemot vērā pašreizējo situāciju piedāvājam lielisku atpūtu tepat kaimiņos- Lietuvā!

Piedāvājam atpūsties pievilcīgākajās viesnīcās 7 Lietuvas kūrortos – Palangā, Birštonā, Druskininkos, Neringā, Traķos, Anīkščos un Pakrojā. Esam izveidojuši kūrorta brīvdienu alternatīvas Lietuvā – 15 brīvdienu vietas ikviena klienta vēlmēm, sākot no 5 zvaigžņu luksusa viesnīcām privātuma cienītājiem, individuāliem apartamentiem brīvdienām ar ģimeni vai draugiem līdz autentiskām brīvdienu iespējām muižā. Klienti var izvēlēties kādu no ēdināšanas veidiem – no “bez ēdināšanas” līdz “vieglais viss iekļauts”, atpūsties no 1 nakts līdz 14 naktīm. Cena par 1 nakti ar brokastīm ir sākot no 39 EUR*/ personai ( *rezervējot minimums 4 naktis).

Palanga caur pilsētu uz rietumiem plūst Rāžes upe, pār kuru uzbūvēts 10 tiltu un tiltiņu. Pilsētas rietumu nomali apskalo Baltijas jūra un pludmale. Palanga ir slavena ar Dzintara muzeju, kuru iesakām apskatīt jebkuram ceļotājam.

Birštonas kūrorts– tiek saukta arī par 70 avotu. Šis ir senākais un tradīcijām bagātākais balneoloģiskais kūrorts Lietuvā. Birštona saviem viesiem piedāvā bez maksas izmantot minerālūdens labās īpašības, piemēram, apmeklējot ūdens iztvaikošanas torni  vai relaksējoties minerālūdens paviljonā, kur ir iespējams ieelpot jūras klimatam līdzīgo gaisu, kas palīdz uzlabot veselību cilvēkiem ar elpošanas problēmām. Tāpat pilsētas iedzīvotājiem un viesiem bez maksas ir iespēja baudīt minerālūdeni, kas pieejams vairākās vietās.

Druskininki- tas ir pirmais un lielākais kūrorts Lietuvā. Druskininku klimats izceļas ar labvēlīgiem klimata terapijas un rekreācijas apstākļiem. Druskinikos atrodas arī akvaparks, kas lieliski papildinās ģimenes atpūtu.

Neringa– atrodas slavenajās Kuršu kāpās, kas ir lielisks apskates objekts vieglas atpūtas mīlētājiem un patīkama vieta kur izbaudīt dabu un mieru, lai atslābinātos no ikdienas steigas un stresa.

Traķi– pilsēta un pašvaldības centrs Lietuvas dienvidos, 28 kilometrus uz dienvidrietumiem no Viļņas. Tūrisma centrs. Traķu salas pils ir iespaidīgākais apskates objekts pilsētā un viens no visvairāk apmeklētajiem tūrisma objektiem Lietuvā.

Anīkšči– lieliska iespēja atpūsties un doties arī pastaigā pa koku galotnēm, lai izbaudītu debešķīgus skatus. Netālu no Anīkščiem atrodas arī Lietuvas delfinārijs un Dino parks, kas padara atpūtu ar bērniem neaizmirstamu.

Pakrojapie pilsētas labi saglabājies fon Ropu dzimtas Pakrojas muižas pils komplekss. Mūsdienās kompleksā ietilpst 26 ēkas un parks.

Grand Baltic Dunes 4+ /Palanga no 49 Eur/cilv./diennaktī (bez ēdināšanas)

Gabija 4* /Palanga no 55 Eur/cilv./diennaktī (ar brokastīm)

Zuvedra 3*/ Palanga no 45 Eur/cilv./diennaktī

Vanagupe Hotel & Spa 5* /Palanga – no 54 Eur/cilv./diennaktī

Nidos Namai 4+* / Neringa – no 59 Eur/cilv./diennaktī (bez ēdināšanas)

Grand Spa Lietuva, hotel Lietuva 3+*/Druskininki -no 37 Eur/cilv./diennaktī

Grand Spa Lietuva, hotel Druskininkai 4+*- no 47 Eur/cilv./diennaktī

Grand Spa Lietuva, Aparthotel Dzukija  4+*- no 69 Eur/cilv./diennaktī

Margio Krantas 3* -/Traķi – no 79 Eur/cilv./diennaktī

Manor of Pakrujos, Miller`s House 2+*/Pakroja – no 66 Eur/cilv./diennaktī

Manor of Pakrujos, Central Estate 4+* /Pakroja – no 118/ Eur/cilv./dienn.

Vytautas Mineral Spa 4*/ Birštonas – no 39 Eur/cilv./diennaktī

Spa Vilnius Anyksciai 4*/Anikšķi – no 87 Eur/cilv./diennaktī

Pieteikumus sūtīt uz e-pastu: apkartpasaulei@inbox.lv