Dārza iela 5 (2.stāvā), Alūksne apkartpasaulei@inbox.lv mob.: +371 26384535, tālr.: +371 64321137

PARĪZE – CITY TOUR!

Visiting The Eiffel Tower | Everything You Need To Know | Trainline | Trainline

PARĪZE – CITY TOUR!

FEBRUĀRĪ  UN MARTĀ CENA 588 Eur/pers.!

BRAUCIENA APRAKSTS:

1.DIENA

Lidojums uz Parīzi (~5:45 – 7:40)

Ierašanās Parīzē.
Transfers uz viesnīcu  Parīzes apkaimē.

Gājēju ekskursija pa pilsētu (pēc vēlēšanās).

Pārvietošanās pa Parīzi notiek ar metro (biļetes cena ~ 1.9 eur/1 brauciens, tiek apmaksāts papildus)

Ekskursijas laikā mēs iepazīsimies ar iecienītajiem apskates objektiem – Triumfa arka, Elizejas laukiem, Lielo un Mazo pili, Aleksandra lll tiltu, Esplanādi. Aplūkosim Eifeļa torni no Sēnas upes krastmalas, kā arī “Parīzes vēsturisko asi,, : Piekrišanas laukumu, Tiulerī parku, Luvru, Mākslas tiltu, Jauno tiltu. Ekskursijas nobeigumā mūs sagaidīs Parīzes šūpulis – Parīzes Dievmātes katedrāle.

2.DIENA

Brokastis.

Gājēju ekskursija pa Monmartru un slavenākajiem pilsētas laukumiem: Madlēna -Vandoma laukums – Opera (pēc vēlēšanās).

Pārvietošanās pa Parīzi notiek ar metro (biļetes cena ~ 1.9 eur/1 brauciens, tiek apmaksāts papildus)

Monmartru dēvē par Parīzes dvēseli. Šaivietai ir īpaša enerģētika un kolorīts – senie laukumi, kristiešu svētnīcas un bohēmas iecienītās tikšanās vietas. Monmartra šaurās ieliņas un stāvās kāpnes atceras māksliniekus, rakstniekus un aktierus, no kuriem daudzi kļuva par elkiem vairākām paaudzēm kā piemēram Tulūzs-Lotreks-Monfā, Gogēns, Renuārs, Modeļjani, Pikaso, Dalida u.c.

Talāk mēs dosimies pastaigā pa prospektiem un bulvāriem, lai apbrīnotu greznās XVII-XIX gadsimta ēkas. Aplūkosim laikmeta simbolus- Madlēnas laukums ar tās galveno apskates objektu, klasicisma arhitektūras paraugu –Madlēnas baznīcu (Svētās Marias Magdalēnas templis), Vandoma laukumu, kuru rotā izcilā Vandomu kolonna un Garnjē operu, kura daudz kārt mainījusi gan savu izskatu, gan nosaukumu.

Brīvais laiks pilsētā vai ekskursija ar gidu Luvramuzejā. (Piemaksa 80 €+ ieejas biļete ~ 17 €)

Luvra ir viens no vecākajiem pasaules muzejiem, kurā ir apkopota milzīga vēstures un mākslas darbu kolekcija, no antīkajiem laikiem līdz XIX gadsimtam.

Divu stundu garā apskates ekskursija Luvrā sniegs Jums brīnišķīgu iespēju iepazīties ar tas galvenajiem šedevriem, jeb tā dēvētajām “trijām Luvra dāmām”. Tā ir noslēpumaini smaidošā Mona Līza, spārnotā Grieķu dieviete Samofrāķijas Nika un mīllestības dieviete Venera.

Jūs uzzināsiet aizraujošo un astoņu gadsimtu notikumiem piesātināto Luvra vēsturi. Luvra tika celta pēc karaļa Filipa Augusta pavēles un tas bija Eiropas vēsturē pirmais cietoksnis. Monarha Kārļa V valdīšanas laikā Luvra kļuva par karaļa rezidenci, bet pēc franču revolūcijas notikumiem Luvru tika pārvērsta par Francijas galveno muzeju.

Apskates ekskursijas nobeigumā Jūs sagaidīs grandiozās franču un itāļu mākslinieku Delakruā, Žeriko, Dāvida, Engera, Gro grandiozās gleznas, un itāļu renesanses meistaru Mantenja, da Vinči, Ticiana, Veronēze un Rafaela meistardarbi.

3.DIENA

Numuru atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu .

Lidojums Prīze-Rīga (~8:10 – 11:45)

Vēlos saņemt personalizētu piedāvājumu savā e-pastā:

Nosūtiet man labākos ceļojumu piedāvājumus

 

! Mūsu prioritāte – individuāla pieeja katram klientam !